Ploome - Blogs
Nov
21

Dzīvnieku SOS vajag steidzamu palīdzību!

Pavisam īsi un nopietni - Dzīvnieku SOS vajadzīga mūsu visu palīdzība!

“No šodienas tika apturēts Dzīvnieku SOS karstais telefons.” - tā sākas ziņa kādā no forumiem…

Dzīvnieku SOS ir milzīgos parādos - rēķini no dažādām klīnikām - par sakropļotu, notriektu, izmestu, slimu dzīvnieciņu ārstēšanu; par klaiņojošu kaķu sterilizāciju; par palīdzību vājākajiem…

Diemžēl Dzīvnieku SOS nesaņem pilnīgi nekādu atbalstu ne no valdības, nedz Rīgas Domes - viss lielais darbs turas uz ziedotāju pleciem : ( Trūkst gan naudas, gan cilvēkresursu, gan dzīvnieku barības, gan būru, kuros savākt dzīvnieciņus. Nav arī patversmes, kur viņiem dzīvot, līdz tiek atrastas mājas…

Pašlaik parāda lielums mērāms nu jau piecciparu skaitlī. Rīgas Dome atteica lūgumu pēc palīdzības. Atteica arī “Līču” patversme, kurai, atšķirībā no DzSOS, Dome piešķir naudu, un kur domnieki arī ieteica vērsties. Palīdzēt varam tikai mēs - iedzīvotāji, kas nespēj viealdzīgi noskatīties dzīvnieku ciešanās.

Organizācijā darbojas brīvprātīgie, kas ziedo savu laiku un līdzekļus dzīvnieku glābšanai. Un tas TIE ĀM ir vajadzīgs - jau uz karsto telefonu vien ienāk vairāk kā 100 zvani dienā… Diemžēl visiem palīdzēt nav DzSOS spēkos, un pašlaik situācija izskatās pavisam bēdīga… : ( Tik daudz dzīvnieciņu tiek atstāti bez pajumtes, jo “krīze” skar visus un pirmie cieš tie, kas paši nespēj par sevi parūpēties.

Ja ir iespēja atbalstīt, konts ziedojumiem:

Dzīvnieku aizsardzības biedrība “DzīvniekuSOS”
Juridiskā adrese: Volguntes iela 6/8, Rīga, LV-1046
Reģ.Nr. 40008105469
AS Hansabanka
LV77HABA0551014358802

Izplatiet šo informāciju tālāk, dodiet ziņu draugiem, radiem, paziņām, galu galā - darba devējiem. Jebkurš atbalsts būs noderīgs!!!

Paldies visiem, kas ziedos kaut nedaudz šajā pirmssvētku laikā!
Mēs nedrīkstam pieļaut, ka tiek sagrauts viss, kas tik ilgi veidots!

vairāk lasiet te:
Dzīvnieku SOS mājas lapa: http://www.dzivniekusos.lv/
diskusija: http://sap.lv/index.php?t=41998

Posted in Idejas un Pārdomas, Sports un Fitness, Diēta un Uzturs | 1 Comment »

Jan
30

Spainis marmelādes :)

Nu ko - pirmā atslodzes diena izturēta!

Biju plānojusi no rīta ilgāk pagulēt, lai nebūtu ilgi jāmokas bez brokastīm, taču ir cilvēki, kam vienmēr man jāpiezvana visnepiemērotākajā brīdī - tā arī šoreiz - pamodināja mani stipri paagri. Nu nekas, iedzēru savu zarnu skrubi, pašiverēju pa māju, sadarīju diezgan daudz dažādus sīkus darbiņus, kam parasti neatliek laika. Ik pa brīdim iedzēru mazliet ūdens vai tējas krūzīti un pilnīgi nemanot jau bija pulksten 1:03 dienā, no kura pilnīgi legāli varēju atsākt ēšanu.

Turpināt Lasīt o Ierakstu »

Posted in Sports un Fitness, Diēta un Uzturs | 3 Comments »

Jan
29

Ģenerāltīrīšana

oreiz runāšu par sava mīļā organisma attīrīšanu.

Esmu pamanījusi, ka lielai daļai cilvēku augošā mēnesī palielinās apetīte, bet dilstošā rīšanas vēlme pāriet pati no sevis. Mēness fāzu ietekmi uz organismu noliegt nav iespējams - tā ir zinātniski pierādīta. Izskatās gan, ka nav daudz cilvēku, kas savā organismā ieklausās un šīs pārmaiņas piefiksē. is fakts mani iedvesmoja pamēģināt ko jaunu - ievērot atslodzes dienas pēc Mēness kalendāra. Tā kā tuvākā atslodze jāuzsāk tieši šonakt un tā ilgst tikai līdz rītdienas 13:03 dienā, domāju, ka pirmajai reizei nebūs grūti izturēt.

Turpināt Lasīt o Ierakstu »

Posted in Idejas un Pārdomas, Diēta un Uzturs | 1 Comment »

Jan
28

Iedvesmas diena

Ieskatījos te, dienasgrāmatā un pilnīgi vai sabijos - tik sen nekas nav rakstīts!
Turklāt tik daudz ir noticis pa šo laiku, lai arī - no otras puses - nekas pārāk sevišķs arī nav gadījies.

Kopš oktobra mana forma nekur nav zudusi. Ja nopietni, pirms Ziemassvētku brīvlaika svēru 55 kilogramus. Protams, ar piebildi - PIRMS Ziemassvētku brīvlaika : ) Svētki, neliels ceļojums, romantika, daudz gardumu un pilnīgs paškontroles trūkums mani atmeta stipri vien atpakaļ un šorīt biju 56kg smaga.

Turpināt Lasīt o Ierakstu »

Posted in Idejas un Pārdomas, Sports un Fitness, Diēta un Uzturs | No Comments »

Oct
11

Diētas rezultāti + velotrenažieris!

Nu kopš pēdējā ieraksta esmu laimīgi saņēmusies un pārmaiņas atkal pamazām iet uz labo pusi! orīt bija 57.5 kilogrami uz svaru skalas, apmēram tāpat kā lielāko daļu pēdējo rītu. Plus vēderiņš no rītiem izskatās smuki plakans un vispār - kaut kā vēl turas tā apņemšanās, ka rezultāts būs.

Tātad - par ēšanu - mana diēta darbojas tīri labi. Vislielākās problēmas ir vakarā, it kā cenšos pēdējo sātīgo maltīti ieturēt ne vēlāk par astoņiem vakarā, bet, tā kā gulēt parasti ātrāk par pusnakti nesanāk aiziet, sanāk vēl kaut ko iekost, lai nav jāsēž tukšu vēderiņu.

Turpināt Lasīt o Ierakstu »

Posted in Sports un Fitness, Diēta un Uzturs | 8 Comments »

Oct
6

Ēšanas traucējumi

odien ir otrā diena pēc kārtējā stresa un otrā diena, kad esmu kapitāli norāvusies no savas pareizās ēšanas, mērķiem un vispār - visa veselā saprāta.
Sēžu mājās, nedaru neko un štopēju iekšā visu, kas pagadās pa rokai. Tā kā vakar mājās bija ciemiņi, ir arī tādas lietas, ko Normā nekad nepērku un neēdu, toties tagad varu rīt bez apstājas…

Bāc, un trakākais, ka nevaru un pat negribu apstāties!
Labi, es neesmu īpaši līdzsvarota personība, bet nu šoreiz jūtos traki.
Tāpēc pastāstīšu par to, kas līdz šim ir noklusēts - manām ne pārāk veselīgajām attiecībām ar pārtiku gadījumos, kad pagadās kāds notikums, kas izrauj mīksto paklājiņu no kājapakšas un noliek mani uz pakaļas.

Turpināt Lasīt o Ierakstu »

Posted in Idejas un Pārdomas, Diēta un Uzturs | 19 Comments »

Sep
23

Rudens atspēriens - turpināšu tievēt

Rudens pienāk nemanot.
ogad atkal tas pats - zeltainās lapas, maigā saulīte, jau mazliet vēsais vējš, kas mijas ar lietu, dubļiem, slapjiem lietussargiem un netīriem zābakiem.
Vārdu sakot, man nu galīgi nepatīk. Gribu vasaru atpakaļ. Vēl labāk - nevs atpakaļ, bet visu laiku, non-stop vasara! Pat mācīties un strādāt būtu prieks!

Vienu brīdi jau biju nolēmusi padoties ar visu savu tievēšanu un palikt pie tā, kas ir - malziet svārstīgajiem 59 kilogramiem.
Bet laimīgu un ne tik laimīgu apstākļu sakritības rezultātā nolēmu mazliet paturpināt, jo izskatās, ka mazliet samazināt to, ko ēdu un vairāk pakustēties nemaz nebūtu tik grūti.

Turpināt Lasīt o Ierakstu »

Posted in Idejas un Pārdomas, Diēta un Uzturs | No Comments »

Jul
15

Vasaras brīvdienas

Tiem asprāšiem, kas apjautājas, vai no saviem tablešu eksperimentiem vēl neesmu atdevusi galus, varu atbildēt - tepat vien esmu. Pavisam dzīva. Un tablešu eksperiments neizdevās tik veiksmīgs, kā bija plānots - drīz pēc lietošanas sākuma smagi saaukstējos, pāris nedēļas noslimoju un visu šo padarīšanu nācās piespiedu kārtā pārtraukt.

Kas vēl labs pa šo laiciņu noticis?

Pirmkārt, ir izturēta ilgā, garā, mokošā septiņu eksāmenu sesija - patiesībā sanāca astoņi, jo vienā (tajā grūtākajā) pamanījos izkrist…

Turpināt Lasīt o Ierakstu »

Posted in Diēta un Uzturs | 3 Comments »

May
31

Suminu ar jauno Prezidenta kungu!

Tas laikam ir svarīgāks jaunums nekā tas, ka man šodien rit otrā diena no tablešu lietošanas sākuma.

Man tiešām PRIEKS, ka cilvēks no manas sugas, kolēģis (kopā nekad neesam ne tuvu strādājuši, bet tas ir mediķu kaitīgais ieradums visus savējos apsaukāt par kolēģiem) ir kļuvis par valsts prezidentu. Lai nu kā - tas tiešām bija labākais no piedāvātajiem kandidātiem. Kā notikumi attīstīsies un kā Dr.Zatlers pildīs jaunos pienākumus, redzēsim tikai pēc laika, bet esmu apmierināta ar tautaskalpu izvēli.

Tagad par tabletēm…

Turpināt Lasīt o Ierakstu »

Posted in Diēta un Uzturs | No Comments »

May
30

Lietotāja. Pirmā diena

Esmu attapusies pēc pirmdienas vājprātīgā pasākuma, jūtos labi, dzeru daudz ūdens un šodien ielietoju pirmo kapsulu.

Tā kā rīts bija agrs, iedzēru kapsulu jau ap 6:00, kā norādīts - pusstundu pirms ēšanas, tukšā dūšā. Pirmās pārmaiņas sajutu jau pēc minūtēm 10.

Sajūta tāda, it kā es - kafijas nelietotāja - būtu izdzērusi apmēram litru melnas, stipras kafijas… Pulss -> ap 120x/minūtē, asinsspiediens - nezinu, cik, bet vairāk nekā parasti. Svīšana, viegls reibonis, baigie karstuma viļņi.

Kamēr ģērbos un taisījos, sāka trīcēt arī rociņas - kamēr uzkrāsoju skropstas, biju noķēpājusi pusi sejas…

Turpināt Lasīt o Ierakstu »

Posted in Diēta un Uzturs | 10 Comments »

Nākamā Lapa »