Dziļā masāža pret celulītu

Šie četri piedāvātie masāžas paņēmieni darbojas dziļāk nekā parasta virspusēja glaudīšana vai rīvēšana, spēcīgāk uzlabo asinsriti un aktivizē asinsvadu tonusu un saistaudus.

Ieteicams veltīt vismaz 10 minūtes katru dienu masāžas kustību izpildei, lai sajustu ādas un zemādas audu nostiprināšanos. Ar šīm kustībām vari masēt gan kājas, gan dibenu un gurnus, gan arī augšdelmus, ceļgalus, vēderu. Īpaši vērtīgi šie paņēmieni ir formas atgūšanai pēc grūtniecības.

Pēc procedūras ādā jāieziež jebkurš pretcelulīta krēms, taču pati masāža jāveic uz sausas ādas tā, lai rokas neslīdētu pa ādu.

1. paņēmiens – vēderam, gurniem, dibenam, augšstilbiem

Saspied roku dūrē un ar pirkstu kauliņiem spēcīgi norīvē ādu, sākumā virzienā no augšas uz leju, tad no apakšas uz augšu. Atkārto tik ilgi, līdz sajūti karstumu un redzi ādas apsārtumu.

Ja asinsvadiņi ir tuvu ādai, šo paņēmienu labāk neizdarīt, taču pārējie būs nekaitīgi.

2. paņēmiens – ceļgaliem, gurniem, dibenam, augšstilbiem

Saliec pirkstus kopā un masē ādu ar stingrām apļveida kustībām, iespiežot pirkstu galus ādā. Masē ar visu pirkstu, tai skaitā īkšķu galiem, turklāt rokas pakāpeniski tuvini vienu otrai.

3. paņēmiens – augšdelmu un augšstilbu iekšpusēm

Stingri satver ādu starp īkšķi un pārējo pirkstu galiem un izgludini virzienā uz augšu. Centies kniebt pietiekami stingri, taču tā, lai nepaliek zilumi.

4. paņēmiens – vēderam, gurniem, dibenam, augšstilbiem

Starp abu roku īkšķiem un rādītājpirkstiem izveido trīsstūri un, stingri piespiežot, stum to augšup, tad lejup vairākas reizes. Vienmēr noslēdz ar augšupejošām kustībām.