Gremošanas sistēmas nozīme
Tava gremošana ir viens no stūrakmeņiem ceļā uz vingru, veselīgu un slaidu augumu. Iemesls? Tādēļ, ka gremošana ir process, kas pārvērš ēdienu, ko tu uzņem par enerģiju, ko tu vari izmantot. Pārbaudīt gremošanas ātrumu vari, pielietojot biešu testu. Ja gremošanas sistēma nestrādā pilnvērtīgi, var rasties dažādi sarežģījumi:
- Svara pieaugums.
- Nogurums vai miegainība.
- Gremošanas traucējumi, skābes atvilnis vai vēdera uzpūšanās.
- Mazāks efekts no fiziskiem vingrinājumiem.
- Nespodra un neveselīga āda.
- Alerģiju attīstība.
Ja tava gremošanas sistēma nestrādā pietiekami labi, vienkāršākais veids kā uzlabot tās darbību, nevēršoties pie ārsta un neuzsākot nopietnu medikamentu lietošanu, ir lietot enzīmu preparātus un probiotiķus.
Pārbaudi savu gremošanu - Ikviens mediķis apstiprinās, ka gremošanas sistēma ir viena no nozīmīgākajām organisma sistēmām, gan veselības, gan imunitātes nodrošināšanai. Tā ir kā organisma kodols, kas uzsūc vajadzīgo un izvada lieko.
Dabiskā aizsardzība ar enzīmiem un probiotiķiem - Enzīmi un probiotiķi ir lieliski gremošanas trakta darbības uzlabošanai. Taču tos var pielietot dažādos veidos arī vasarā, aizsardzībai no tipiskajām vasaras problēmām.
Acidofilās baktērijas - Acidofilās baktērijas (Lactobacillus acidophilus) dažreiz tiek sauktas par „dabīgajām antibiotikām”, jo mūsu imūnās sistēmas darbībā tām ir ļoti liela nozīme.
Enzīmi - Enzīmi jeb Fermenti ir mūsu organismā esoši olbaltumvielu dabas savienojumi, kuru galvenā funkcija ir katalizēt jeb paātrināt ķīmiskas reakcijas. Enzīmu pietiekamam daudzumam un precīzai darbībai ir liela nozīme ikviena orgāna un audu darbības nodrošināšanā.
Probiotiķi - lieliska gremošanas trakta darbība - Vārds „probiotiķis” tiešā tulkojumā nozīmē „priekš dzīves”. Ir divi veidu probiotisko baktēriju – tranzitorās un rezidentās. Tranzitorie mikroorganismi jāuzņem no ārējiem avotiem.