Ātrās diētas un ēšanas režīmi

Aromterapijas diēta - Šī diēta pamatojas uz aromātisko vielu īpašībām. Kā zināms, dažādas aromātiskās vielas un ēteriskās eļļas tiek arvien plašāk izmantotas arī kosmetoloģijā, dažādu efektu panākšanai.

Austrumu diēta - Diēta paredzēta astoņām līdz desmit dienām. Ēdienkarte ir vienāda katrai dienai, turklāt, ievērojot šo diētu, ir ļoti svarīgi katru dienu visas ēdienreizes ieturēt viena un tajā pašā laikā, stingri pēc saraksta.

Asinsgrupu diēta – I (0) asins grupa - Pirmā jeb nulles asinsgrupa ir senākā, visagrāk attīstījusies asinsgrupa. Tikai vēlāk no tās evolūcijas procesā attīstījās pārējās asins grupas. Tās īpašnieki – trešā daļa pasaules iedzīvotāju, ir „mednieki”.

Asinsgrupu diēta – II (A) asins grupa - Otrā jeb A asinsgrupa ir otra senākā pēc attīstības, tā ir gandrīz 40 procentiem pasaules iedzīvotāju. Tās īpašnieki ir „zemkopji” – patstāvīgi, organizēti cilvēki ar labām adaptācijas spējām.

Asinsgrupu diēta – III (B) asins grupa - Trešās asinsgrupas īpašnieki ir „ceļotāji”, šī asins grupa radusies tautu masu migrācijas laikā, tādēļ šie cilvēki ir ar labām adaptācijas spējām, sabalansētu vielmaiņu.

Atkinsa diēta - Šo populāro diētu iesaka tikai cilvēkiem ar labu veselības stāvokli. Pirms diētas uzsākšanas jāpārtrauc medikamentu lietošana un jāveic vispārēja veselības pārbaude, īpaši ņemot vērā holesterīna, insulīna un glikozes līmeni asinīs.

Asinsgrupu diēta – IV (AB) asins grupa - Ceturtā asinsgrupa ir visretākā un visjaunākā, tā sastopama tikai aptuveni astoņiem procentiem pasaules iedzīvotāju. Tās nosaukums ir „noslēpums”. Organisma stiprās un vājās puses - Ļoti jutīga imūnā sistēma, nenoturīga pret infekcijām - Jutīgs gremošanas trakts - Ietver sevī A un B asinsgrupu pozitīvās un arī negatīvās īpašības Potenciālie veselības riski - Sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas - Mazasinība jeb anēmija - Ļaundabīgi audzēji Ēdienkarte Ceturtās asinsgrupas īpašniekiem arī jāuzņem daudzveidīgs uzturs.

Arbūzu diēta - Arbūzs jau sen pazīstams kā diētisks un urīndzenošs auglis, turklāt tas ir lieliski piemērots atslodzes dienām. Arbūza mīkstumu pa 300-400 gramiem 4-5 reizes dienā iesaka lietot pie hipertonijas, asinsrites traucējumiem, nefrītiem, podagras, aptaukošanās, aknu un žultsceļu saslimšanām un citos gadījumos.

Avokado diēta - Garšīga ātrā diēta, turklāt bagāta gan ar vitamīniem, gan daudzveidīgām uzturvielām, gan ar vērtīgām taukskābēm. Diētas ilgums – ne vairāk kā trīs diennaktis.

Amerikāņu nedēļas diēta - Šī diēta nosaka vienādas, turklāt samērā „lielas” un sātīgas brokastis – vienādas katru dienu. Pārējās ēdienreizes ir noteiktas visai nedēļai, taču porcijas ir lielas un diētu izturēt nav grūti.

Augļu-dārzeņu diēta - Šī ir viena no diētām ar lielu ogļhidrātu saturu. Īpaši piemērota tiem, kam garšo augļi un dārzeņi. Diētas ēdienkarte ir vienāda katru dienu, taču to var variēt, izvēloties ēdienam dažādus augļus un dārzeņus.

Amerikāņu diēta - Pašlaik ļoti populāra diēta, kuru vēlams ievērot ilgstoši, un pie tās principiem pieturēties arī pēc diētas beigšanas. Galvenie amerikāņu diētas mērķi: - Piemērotu produktu mērķtiecīga izvēle - Ūdens un citu šķidrumu uzņemšana pietiekamā daudzumā - Atteikšanās no „sliktajiem” taukiem - Organisma apgādāšana ar vitamīniem, mikroelementiem un citām svarīgām vielām Pamatdoma ir atteikšanās no vakariņām.

Ananāsu diēta - Ananāsi ir vitamīniem bagāti un garšīgi augļi, kas turklāt satur arī daudz vērtīgu enzīmu, kas uzlabo gremošanas trakta darbību un piedalās tauku dedzināšanā – gan uzņemamo, gan jau uzkrāto tauku.

Ananāsu un vistas diēta - Vienkārša, vienveidīga diēta, tādēļ galvenais ir noturēties deviņas dienas. Diētas laikā vēlams nodarboties arī ar fiziskām aktivitātēm, tad efekts būs vēl lielāks.

Angļu diēta - Diētas pamatdoma – neliels kaloriju daudzums no rīta, lielākais kaloriju daudzums vakarā, taču ne vēlāk kā 19:00. Diēta paredzēta vienai nedēļai, šīs nedēļas laikā var zaudēt divus trīs kilogramus.

Ātrā nedēļas diēta - Viena no daudzajām ātrajām diētām ar noteiktu ēdienkarti nedēļai. Diētas laikā neaizmirsti par pietiekamu ūdens daudzumu katru dienu – jāizdzer vismaz pusotru divus litrus tīra ūdens.

Ābolu etiķa diēta - Ābolu etiķis ir skābes šķīdums, ko iegūst ābolu sulas fermentācijas procesā. Taukus sadedzinošo efektu nodrošina etiķskābes kombinācija ar augļu pektīniem. Bez tam ābolu etiķis satur vērtīgas minerālvielas, mikroelementus un vitamīnus, kā arī etiķskābi, pienskābi, propionskābi, enzīmus, aminoskābes, kāliju un ābolu pektīnvielas.

Barona Bartista diēta - Šī diēta paredzēta ilgstošai ievērošanai, tās pamatā ir veselīga uztura uzņemšana un pilnīga atteikšanās no pusfabrikātiem, konserviem un citiem ne tik labiem produktiem.

Brauna diēta - Tā ir viegli izturama divas nedēļas ilga diēta. Parasti nedēļas laikā tiek zaudēti apmēram trīs kilogrami. Dienā jāizdzer arī vismaz divi litri tīra ūdens. Trīs pamata ēdienreižu starplaikos izdzer pa glāzei svaigi spiestas sulas vai apēd pa 100 gramiem žāvētu aprikožu, tā, lai sanāk vismaz piecas ēdienreizes.

Brazīliešu diēta - Tas ir viens no olu diētu paveidiem. Diēta paredzēta nedēļai vai divām. Ievērojot diētu divas nedēļas, var zaudēt apmēram piecus kilogramus svara. Diētas laikā jādzer vismaz divi litru ūdens dienā.

Bikini diēta - Diēta paredzēta trim nedēļām. Diētas laikā var zaudēt vairāk kā četrus kilogramus liekā svara un samazināt bada sajūtu arī pēc diētas izbeigšanas. Diētas laikā jādzer vismaz pusotrs litrs ūdens dienā, jādzer pietiekami daudz zāļu vai zaļo tēju, pēc iespējas jāizvairās no kafijas, melnās tējas, saldinātiem dzērieniem un limonādēm.

Baltā diēta jeb piena produktu diēta - Diēta paredzēta vienai nedēļai, kuras laikā var zaudēt līdz pat pieciem kilogramiem liekā svara. Diēta sastāv pārsvarā no piena un skābpiena produktiem, turklāt svarīgi, lai tauku saturs šajos produktos būtu ne lielāks par 4%.

Bez-cietes diēta - Šo diētu var ievērot līdz pat divām nedēļām. Ēdienkartes pamatsastāvdaļas ir augļi un dažādi salāti. Pilnīgi jāizslēdz maizes, graudaugi un to izstrādājumi, makaroni, kartupeļi un citi produkti ar lielu cietes saturu.

Brīvdienu diēta - Brīvdienās, dzīvojoties pa mājām vai, tieši otrādi, aktīvi darbojoties, ir iespēja uztaisīt nelielu atslodzi no darbdienu lielās ēšanas. Turklāt šādas atslodzes kopā ar fiziskām aktivitātēm pozitīvi iedarbojas uz pašsajūtu un arī svaru.

Bantinga diēta - Bantings ir ārsts-fiziologs, šīs diētas autors. Diēta ir daudzpusīga, satur gan ogļhidrātus, gan taukus, gan olbaltumvielas. Ja pieturas pie dotās ēdienkartes, šo diētu var ievērot samērā ilgstoši.

Banānu dzēriens - Šo garšīgo banānu dzērienu var izmantot tad, ja paredzētas atslodzes dienas, īpaši pēc svētkiem ar lielāku izēšanos. Jālieto divas dienas pēc kārtas. Divu dienu laikā paredzamais svara zudums ir apmēram trīs kilogrami, turklāt tiek uzlabota gremošanas trakta darbība.

Balerīnu diēta - Diētu var ievērot ilgstoši, ēst daudzveidīgi, taču ievērojot dažus svarīgus principus: - Iepriekšējais porciju lielums jādala ar divi, tātad – divreiz mazākas porcijas.

Banānu diēta - Tā ir stingra ātrā diēta. Diētu var ievērot ne ilgāk kā trīs dienas pēc kārtas. Trīs dienu laikā paredzamais svara zudums ir aptuveni divarpus kilogrami. Pirms diētas uzsākšanas ieteicams konsultēties ar ārstu un ieklausīties savā pašsajūtā, jo uzņemtais barības apjoms būs ļoti neliels.

Desmit dienu diēta - Desmit dienu laikā tiek solīts vismaz piecu kilogramu zudums. Katrai dienai tiek piedāvāts atšķirīgs produktu klāsts, ko var lietot praktiski neierobežotā daudzumā (ja nav norādīts noteikts produkta daudzums), ievērojot nosacījumu par vismaz piecām nelielām porcijām dienā.

Divpadsmit dienu diēta - Šo diētu vislabāk ieturēt gadalaiku maiņas laikā, īpaši pirms pavasara iestāšanās. Divpadsmit dienu laikā iespējams zaudēt gandrīz desmit kilogramus. Galvenais nosacījums – ēst tikai to, ka tajā dienā paredzēts un neēst pēc pulksten septiņiem vakarā.

Deviņi kilogrami deviņās dienās - Šī diēta paredzēta deviņām dienām, kuru laikā var zaudēt līdz pat deviņiem kilogramiem liekā svara. Diētas laikā jādzer vismaz pusotrs divi litri tīra ūdens dienā, turklāt var dzert arī kādu no aptiekās nopērkamām attīrošām tējām.

Divdesmit dienu diēta - Diēta paredzēta divdesmit dienām, atkārtot to var ieturot vismaz mēnesi ilgu pārtraukumu. Divdesmit dienu laikā paredzamais svara zudums ir līdz pat piecpadsmit kilogramiem.

Diēta pret depresiju - Šī diēta palīdz pret nomāktu garastāvokli, stabilizē nervu sistēmu un uzlabo pašsajūtu. Tās sastāvā ir produkti, kas palielina serotonīna izdali, satur B un E vitamīnus un citas vielas ar antidepresantu efektu.

Divfāžu diēta - Šī diēta sastāv no diviem posmiem – piecu dienu posms pēc noteiktas, diētiskas ēdienkartes un desmit dienu posms, kura laikā ēd, kā pierasts, tikai samazinot cukura, saldumu, taukvielu daudzumu un izslēdzot no ēdienkartes kviešu miltu izstrādājumus.

Dāmu diēta - Ātrā diēta, kas četru dienu laikā atbrīvos no divarpus līdz trīs liekajiem kilogramiem. Noteikumi ļoti vienkārši – diēta ilgst četras dienas. Diētas laikā jāuzņem liels daudzums ūdens vai viegla minerālūdens – divi trīs litri diennaktī, atkarībā no tā, cik daudz pierasts dzert un cik labi strādā nieres.

Diēta celulīta mazināšanai - Viens no aspektiem cīņā pret celulītu ir pareizs uzturs. Nav iespējams un nav arī vajadzīgs pilnīgi izslēgt no ēdienkartes taukvielas. Piemēram, augu eļļas nepieciešamas ādas elastības uzturēšanai, zivju eļļas satur aminoskābes, kas tieši otrādi – palīdz šķelt „sliktās” taukvielas.

Greipfrūtu diēta - Šī ir viena no daudzajām diētām, kuras laikā tiek izmantotas greipfrūtu brīnišķīgās īpašības tauku dedzināšanas procesā. Svarīgs diētas nosacījums ir arī – neēst vēlāk par septiņiem vakarā, lai organismam dotu ilgāku laiku kaloriju dedzināšanai.

Holivudas diēta - Diēta paredzēta nedēļai vai divām nedēļām, bet to var atkārot vairākas reizes gadā. Diētas pamatprincips ir gana veselīgs – atteikšanās no cukura, cietes un miltu izstrādājumiem, ieskaitot maizi un taukvielām.

Holandes diēta - Šī diēta paredzēta septiņām dienām, tā ir īpaši piemērota tām, kam patīk „kārtīgi” paēst, jo produktu klāsts ir gana daudzveidīgs, taču sadalīts piecās ēdienreizēs nelielās vai vidēji lielās porcijās.

Laša diēta - Laša diēta tiek saukta arī par face lift diētu, jo tā ļoti uzlabo ādas stāvokli, turklāt tās efektivitāti pierāda jau tas, ka šo par vislabāko diētu atzīst arī Džūlija Robertsa.

Lietišķā diēta - Tā ir ātrā diēta, paredzēta vienai nedēļai. Nedēļas laikā var zaudēt līdz pat sešiem kilogramiem svara. Katrai ēdienreizei ir piedāvāti vairāki ēdiena varianti – katru dienu jāizvēlas viens, kombinējot tos pēc vēlēšanās.

Meloņu diēta - Meloņu diēta ir ļoti noderīga organisma attīrīšanai un tūsku samazināšanai. Nedēļas laikā var zaudēt līdz trim kilogramiem liekā svara. Brokastis – 400 grami notīrītas, gabaliņos sagrieztas melones.

Martina Katana ēšanas princips - Šis diētas princips ir populārs jau gandrīz divdesmit gadus. Galvenā doma – lai kādu diētu tu ievērotu, organisms ar laiku pierod pie uzņemtā kaloriju skaita un sāk veidot rezerves, kuras beigu beigās uzkrājas tauku veidā.

Pirmdienas diēta - Kā jau pasaka priekšā nosaukums, diēta paredzēta pirmdienām, īpaši tādām, kas seko pēc brīvdienām ar bagātīgu izēšanos. Dienā paredzētas aptuveni 1200 kilokalorijas, nav jābadojas, taču organisms tik un tā tiek atslogots, turklāt tiek uzņemts salīdzinoši liels šķiedrvielu daudzums, kas uzlabo gremošanas trakta darbību.

Pretcelulīta desmit dienu diēta - Tas ir 10 dienu attīrošs ēšanas kurss, kas samazina celulīta izpausmes. Visas desmit dienas no ēdienkartes pilnīgi jāizslēdz sāls, cukurs, alkohols un kofeīns. Pilnīgi jāatsakās no piena produktiem.

Pavasara diēta - Diētu var ievērot nedēļu vai ilgāk. Diēta ir viegli izturama un nav jāmokas ar bada sajūtu, jo dārzeņus un augļus (izņemot banānus un saldos augļus) var ēst praktiski neierobežotā daudzumā.

Pupiņu diēta - Diēta jāievēro vismaz vienu nedēļu, tās laikā var zaudēt trīs līdz piecus kilogramus svara. Diētas laikā svarīgi dzert vismaz divus litrus ūdens vai zāļu tējas dienā.

Rezervju diēta - Šī diēta jāietur ne ilgāk kā nedēļu. Tās laikā organisms ļoti efektīvi izmanto uzkrātās enerģijas un tauku rezerves. Taču diēta ir samērā grūti izturama un tās ievērošanas laikā obligāti jāuzņem papildus vitamīni un minerālvielas.

Rīsu diēta - Rīsu diēta paredzēta vienai nedēļai, tās laikā var zaudēt aptuveni četrus kilogramus. To var lietot kā pēcsvētku diētu, lai organisms atpūstos no dažādu ēdienu vai alkohola pārmērības, bet īpaši šī diēta ir ieticama kā notievēšanas kūres sākuma posms, kura laikā notiek organisma attīrīšana.

Sautbīčas diēta - Sautbīčas diēta, saukta arī par Dienvidu pludmales diētu vai Artura Agastona diētu – tās izgudrotāja vārdā. Arturs Agastons bijis amerikāņu ārsts-kardiologs, kas izstrādājis vienu no populārākajām diētām pasaulē.

Stingrā olbaltumvielu diēta - Šī diēta paredzēta divām nedēļām, kuru laikā var zaudēt līdz pat astoņiem kilogramiem liekā svara. Diēta ir stingra un grūti izturama, taču bada sajūta jāmēģina nomākt ar tasi zaļās tējas.

Sīpolu zupas diēta - Sīpolu zupas diēta jāievēro nedēļu no vietas, šajā laikā vari zaudēt ap pieciem kilogramiem. Diētu vari atkārtot tik bieži, cik vien vēlies, taču jāievēro lielāks pārtraukums gadījumā, ja dienā tiek zaudēts vairāk nekā viens kilograms.

Seksīgā diēta - Tici vai ne, bet ir pat sarakstītas grāmatas par ēdienkarti, kas uzlabo seksuālo dzīvi. Mortons Vokers, šo grāmatu autors, stāsta, ka aktīvai seksuālai dzīvei ir svarīgi uzturēt pietiekami augstu glikozes līmeni asinīs, lai nodrošinātu enerģiju visas dienas garumā.

Stingrā amerikāņu diēta - Šī ir ātrā diēta, taču to, cik ilgi to ievērot, vari izvēlēties pati. Iespējams, arī pēc diētas beigšanas to vari paturēt par ikdienas ēdienkartes pamatu, pievienojot arī citus produktus.

Šķidrā diēta - Šo diētu vēlams ieturēt vismaz nedēļu, taču ne ilgāk kā divas nedēļas. Divu nedēļu laikā var zaudēt vairāk kā desmit kilogramus svara, turklāt tas nenotiek uz ūdens izvades rēķina, jo tiek pietiekamā daudzumā uzņemts dažāda veida šķidrums.

Trīs dienu diēta - Trīs dienu diēta ir viena no mūsdienās populārajām jeb „modernajām” diētām. Ja precīzi izpildi visus diētas nosacījumus, iespējams zaudēt līdz pat pieciem kilogramiem svara šo trīs dienu laikā.

Tomātu sulas diēta - Šī diēta ir ideāla tām, kam ļoti garšo tomātu sula. Protams, vislabāk būtu izmantot dabīgu, svaigi spiestu tomātu sulu, taču arī veikalā pirkta tomātu biezsulas der ļoti labi.

Trīs nedēļu diēta - Diēta jāietur aptuveni trīs nedēļas. Pēc diētas beigšanas vajadzētu turpināt pieturēties pie samērīga uzņemtās pārtikas daudzuma. Kalorijas nesaturošu dzērienu uzņemšana nav ierobežota.

Vecmāmiņas diēta - Diēta paredzēta vienai nedēļai, tā ir diezgan stingra un vienveidīga. Nedēļas laikā iespējams zaudēt trīs līdz četrus kilogramus svara. Diētu var atkārtot pēc nepieciešamības, taču starp katru reizi jāievēro vismaz divu nedēļu pārtraukums.

Vīna diēta - Vīna diēta ir viena no vecajām, klasiskajām ātrajām diētām. Piecu dienu laikā var zaudēt ievērojamu liekā svara daudzumu – līdz pat pieciem kilogramiem. Piecām dienām būs vajadzīgi (tikai) pieci lieli āboli, pieci tomāti un gurķi, kilograms biezpiena ar pēc iespējas mazāku tauku saturu, piecas cieti vārītas olas un pudele laba sarkanvīna.

Vīnogu diēta - Vīnogu diēta ir ātrā diēta, paredzēta četrām dienām, kuru laikā var zaudēt apmēram divus kilogramus. Diēta nav stingra un turklāt ir garšīga. Vīnogas satur daudz vērtīgu cukuru, kas dod enerģiju, kā arī dažādas vielas, kas piedalās organisma attīrīšanā un vielmaiņas normalizēšanā.

Viena kilograma diēta - Diēta paredzēta desmit dienām, kuru laikā var zaudēt daudz vairāk nekā kilogramu, taču nosaukums cēlies no produktu daudzuma, ko drīkst apēst katru dienu. Bez noteiktā ēdiena daudzuma jāizdzer arī vismaz divi litri ūdens dienā un vairākas tases zāļu vai zaļās tējas.

Zaļās tējas diēta - Mūsdienu pētījumu un atklājumu rezultātā zaļā tēja jau ir kļuvusi gandrīz vai par sinonīmu tādiem jēdzieniem kā veselīgs dzīvesveids un svara zaudēšana. Zaļā tēja tiek lietota arī diētas tablešu un uztura bagātinātāju veidā, turklāt uzskatāma par nekaitīgu.bubble / 2007-10-22 21:49:26 (109)
di;etu jaw daudz bet par visaam kopumaa njaw ko text...!
jo katram kaukas savs piemeeerots...!
:)

..... / 2008-01-06 22:10:07 (147)
tik tiesaam dieetu daudz un dazas.... arii es kaadu izmeeginaasu! :)

..... / 2008-01-06 22:10:59 (148)
tb nevis dazas bet dazaadas

apl / 2008-03-19 11:02:11 (319)
....man jau dikti patiik šī lapa!

krx / 2008-04-15 20:39:07 (408)
bet , ja godiigi - veeleetos pat pameeginaat vairaakas...daudzas patieshaam izklausaas vienkaarshas ::))))

Jeska...... / 2008-05-06 20:37:16 (455)
Atknisa dieta ir ar rezultaatiem,bet gruuti iztureet!!!!!

quick / 2008-05-08 06:25:30 (462)
labaak tomeer sportot... dieetu tachu nav iespeejams apvienot ar aktiivu sportoshanu? Ja es dienaa skrienu 6-10km un kaadu h treneejos tad es tachu atdotu galus, vai ne taa?

es / 2008-05-18 23:42:22 (491)
esmu meginajusi dazadas dietas, kilogramus pazaudeju...bet tik pat atri atgustu atpakal...nu tad tagad kas tiesam darbojas un nodzitie kilogrami netiek atguti atpakal....edu, bet neparedos, dzeru tiesam litriem udeni, loooti daudz zalas tejas,(uz WC gan biezi jaiet), un tris reizes nedela ta kartigi nosportojos.un ari ada stingraka. jabut raksturam:):):)

... / 2008-06-05 22:40:12 (526)
Îsta paradīze tām visām kas tur ar dietām ir noņēmušās!

samantha / 2008-06-29 16:23:57 (565)
patiik banaanu un zalaas teejas dietas

Dace / 2008-06-30 12:21:46 (566)
esat mēginājušas visas diētas pēc kārtas? neatpūšotoies ne vienu dienu.
patiesiibaa es nēsmu mēģinājusi, bet gribētu pamēģināt :)Visas šiis rakstiitās diētas pēc kārtas.sākšu ar pirmo Ananāsu dietu, un jau no rītdienas. jo šodien nav jēgas, jau ēdu visādus ceptus ēdienus un saldumus.:(

Elisa / 2008-08-31 23:01:37 (717)
Būtu ļoti pateicīga, ja kāds varētu pateikt ko var ēst gaļas, olu un zivju vietā, ja cilvēks ir veģetārietis...

juris / 2008-10-22 19:59:13 (856)
Jā, bet kāda tad ir viekārša diēta?
:D

Janīna / 2008-10-30 13:27:02 (865)
karina-> liekais svars ir neveselīgs pats par sevi, un diēta veselības labā ir labākais ar ko cilvēks var sevi apbalvot!

Maariite / 2009-01-27 15:52:14 (1140)
Man lasot vien tur dazjas dieetas kungjis cokuraa raujas. Nekaadi nespeeju sevi piespiest ietureeties. Tacju taa Pavasara dieeta varbuut vareetu nostraadaat.

Maija Ozolina / 2009-01-29 17:10:47 (1150)
Es sekoju asinsgrupas dieetai (Dr. D\'Adamo) jau vairaak kaa 2 gadus un silti iesaku to ikvienam, kas ir noruupeejies ne tikai par savu slaidumu, bet arii vispaariigo veseliibas staavokli. Sekojot shim eeshanas rezhiimam, svars, veseliiba, aada, mati, nagi, utt, burtiski viss ir vienkaarshi perfektaa stadijaa un taa arii paliek konstanti. Zinu, ko runaaju, jo esmu paarbaudiijusi uz sevis un arii mana meita seko shai sisteemai! Tas ir vieniigais veids, kaa iztureeties pret savu organismu ar cienju un miilestiibu! Un tas atmaksaajas 100-kaartiigi.

Maija Ozolina / 2009-01-29 17:16:06 (1151)
Elisa!
Vai zini kaada ir tava asinsgrupa? Ir tikai viena asinsgrupa: A, kam vajadzeetu buut vegjetaarieshiem, bet dazhaam asinsgrupaam tas ir pat ljoti neveelami! Visa pamataa ir informaacija, ja taas nav, tad cilveeks var zaudeet daudz vairaak kaa tikai slaidumu!

pinnnka / 2009-04-10 11:56:25 (1445)
secinu,ka shitas nav prieksh manis. es nevaru sevi ieraameet kaut kaados raamjos. forshaak ir eest to pashu ko liidz shim, tikai paveerot liidz porcijas un kvantitaati, pljumpeet h2o un pieplusot tam visam klaat sportoshanu:)

Iluta JAnsone / 2009-06-26 23:47:13 (1686)
tas patiešām izdevās

Friday / 2009-08-08 19:02:56 (1749)
Veģetāriešiem vai arī cilvēkiem ar A(II) asinsgrupu, arī būtu jāuzņem olbaltumvielas. Piemēram, veģetārieši nelietojot uzturā gaļu, zivis , olas un pienu, nav jāatsakās no olbaltumvielām, no kuram ir atkarīga gan vīriešu seksuālā funkcija, gan arī ir neironu - nervu šūnu pamats. Veģetārieši gaļas , olu , zivju un piena vietā var lietot riekstus , sēkliņas un pākšaugus, kas ir bagāti ar olbaltumvielām, ļaujot savam organismam pilnībā un veselīgi funkcionēt par spīti savas ēdiekartes izvēlei.

Friday / 2009-08-08 19:46:07 (1751)
Kā jau pamanīju daudzi komentāru vietā propogandē daþādas citas adreses, kur smelties idejas, padomus un ieteikumus svara samazināšanai/palielināšanai, bet tomēr uzskatu, ka komentāros būtu jābūt rakstītiem mūsu pašu ieteikumiem,padomiem un rezultātiem.
Ziniet, esmu izmēģinājusi daudz un daþadus svara samazināšanas veidus - fiziskā slodze, diētas, badošanās, dalīts uzturs, kaloriju skaitīšana un viss pārējais ... Teiksim tā - Pirmais, kas jums noteikti būtu jādara ir jāapņemās to tiešām izdarīt - tiešām zaudēt svaru, otrais izvēlēties vislābako svara zaudēšanas metodi - ne vienmēr tā ir ātrakā, bet tādu , kas nekaitētu ne jums, ne jūsu nervu sistēmai.Tātad izvēlēties dārzeņiem un augliem bagātu uzturu, protams, arī daudz tīra ūdens - ne gāzēta, ne ar cukuru vai ievārījumu, kā arī olbaltumvielu vietā ēst riekstus, sēkliņas vai pākšaugus, kuros nav ne kaitīgā holesterīna , bet tā vietā uzņemot vērtīgās riekstu un sēkliņu eļļas.
Samaziniet savu porciju sākumam vismaz par 1/3 , ar laiku līdz pusei. Lietojiet visu pēc iespējas svaigāku, pēc iespējas mazāk cepiet un vāriet. Protams visstiktākais nosacījums ir atbrīvoties no saldumu kāres, kas aktīvi nodarbojoties ar sportu zudīs, ierobeþot alkohola, sāls, cukura un dzīvineiku tauku lietošānu. Nodarbojieties ar sportu normas robeþās un ticiet man, jums nebūs problēmu ar svaru, lutiniet sevi ar gardiem ēdieniem, kuru ir pietikami daudz. Būtībā tā nav diēta, tas jau ir dzīvesveids, kas mūs savā ziņā ierobeþo , tajā pašā laikā mūsu pašu labā. Un ziniet , jūs esat skaisti tādi kādi esat, tikai daþreiz mēs vēlamies, ko citu nekā redzam spogulī, tieši tāpēc arī iespējams lasam šo - diētas, kas mums der un neder, kas vienam palīdzējušas citam nē, nonākot pie secinājuma, ka tomēr viss ir mūsu pārliecībā un velmē panākt vēlamo. Lai Jums izdodas! Dzīvojiet skaisti un veseli.

ta pati / 2009-12-30 14:43:27 (1964)
visi dealakais ja tas bus bokss.ja esi slinke un tev negribas iet uz treniniem tad dari to majas!uztaisi maisu un bliez!

Raivis / 2011-01-04 13:43:02 (2477)
Es varētu viegli samazināt savu svaru un labāk izskatīties, ja vien:
... es spētu kontrolēt savu kāri uz uzkodām un saldumiem
... es visu laiku nejustos izsalcis
... es nejustos noguris visu laiku
... man nebūtu jāēd īpaši diētiskie ēdieni
... es spētu nelietot alkoholu un viegli atteikties no uzkodām!\"
CIK DAUDZ REIZES JUMS NÂCIES TO DZIRDÇT VAI ARÎ JÛS ESAT TEIKUŠI TO PAŠI SEV?
Ir interesants produkts no dabīgām augu vielām ar labām atsauksmēm Latvijā saucās Bodyline un jūs turpināsiet ēst tiaki nebūs tik liela apetīte un gribēsies veselīgu pārtiku nevis kautkādus pusfabrikātus šobrīd ir akcija , ja ir interese tad rakstiet uz geonlatvia@gmail.com vai +37126662244 Raivis

Zane / 2011-06-10 23:17:34 (2664)
Kaads ir kaut ko dzirdeejis par Malishevas dietu?!
Ja ir kads info rakstat man uz emailu zaneklo20@inbox.lv