Padomi cīņā ar lieko svaru

Noteikumi ilgtermiņa svara kontrolei - 1. Pieņem lēmumu zaudēt svaru un uzstādi to kā augstāko mērķi. 2. Seko septiņiem pareizas ēšanas noteikumiem. 3. Kusties. 4. Plāno un kontrolē sevi ikdienā. 5.

Iedzimtība un liekais svars - Kāda ir iedzimtības loma liekā svara izplatībā? Rupji rēķinot, bērniem, kuru viens vecāks ir aptaukojies, ir 40% iespēja ciest no aptaukošanās, tiem, kuru abi vecāki ir aptaukojušies – aptuveni 80% risks aptaukoties dzīves laikā.

Sāc pamazām - Lai izlabotu veselību un iegūtu skaistu augumu, nav nepieciešams sevi mocīt ar radikālām diētām vai piespiest pārpūlēties sportojot. Šāda pārcenšanās tikai palielinās organisma pretestību, un zaudētie kilogrami un centimetri tik pat ātri atgriezīsies atpakaļ.

Psiholoģiskie šķēršļi svara zaudēšanai - Ja zini, kādi notikumi vai situācijas var izjaukt tavu ceļu uz mērķi, zini arī, kā sagatavoties un tiem pretoties. Daži galvenie faktori, kas var sabojāt tavus veiksmīgi iesāktos plānus: Tu ik brīdi vēlies būt perfekta.

Veselīgi kārumi - Veselīgu kārumu ēšana ir lielisks veids kā zaudēt svaru un iegūt labu augumu. Te būs daži veselīgu našķu ieteikumi iesākumam. Tikai atceries, ka arī našķojoties jākontrolē porciju lielums! Kraukšķīgie kārumi.

Īsākais ceļš uz slaidu augumu - Ja esi uzsākusi ievērot diētu un sportot, bet vēlamais rezultāts nav panākts, atceries, ka ir vēl vairāki svarīgi nosacījumi, lai iegūtu slaidu, šmaugu vidukli, par kādu vienmēr esi sapņojusi: Ēdiens Pupiņas un ogas.

Stress un liekais svars - Vai zināji, ka stress un spriedze var padarīt tevi resnāku? Kad esi saspringta, smadzenes atbrīvo ķīmisku vielu – kortikotropīnu atbrīvojošo hormonu, kas, savukārt, pastiprina insulīna produkciju.