Pretcelulīta procedūras

Pretcelulīta vingrošana - Protams, jebkura fiziska aktivitāte uzlabo asinsriti un limfas cirkulāciju, tādējādi samazinot celulītu. Ieteicami arī aerobie vingrojumi, skriešana, riteņbraukšana un īpaši peldēšana.

Kontrastdušas pret celulītu - Kontrastduša ir efektīva pretcelulīta procedūra, turklāt izpildāma mājās. Taču, neskatoties uz daudzajām pozitīvajām īpašībām, uz kontrastdušu ir grūti saņemties un vēl grūtāk pienācīgi izpildīt.

Jūras sāls vannas pret celulītu - Sāls vannu procedūras tiek piedāvātas arī salonos un rehabilitācijas centros, taču tik pat efektīvi izdarāmas arī mājās. Procedūra noņem nogurumu, nomierina nervu sistēmu, uzlabo ādas stāvokli un elasticitāti.

Vannas ar ēteriskajām eļļām - Ēteriskās eļļas izmanto celulīta ārstēšanā, jo tās nostiprina šūnu membrānas, stimulē vielmaiņu, veicina ādas atjaunošanos, uzlabo muskuļu tonusu un ādas apgādi ar asinīm.

Ietīšanas procedūras mājās - Dažādas ietīšanas procedūras cīņai pret celulītu iespējams veikt arī mājās. Vari izmantot, piemēram, aļģes, ārstnieciskos dubļus, zilos mālus un citus aktīvus maisījumus.

Mezoterapija celulīta ārstēšanai - Mezoterapija ir pēdējā laikā ļoti populāra kosmētiska procedūra sejas kopšanā, taču arī celulīta ārstēšanai tā var dot vērā ņemamu efektu. Metodes pamatā ir darbīgo ārstniecisko vielu ievadīšana tieši nepieciešamajā ādas rajonā.

Elektrolipolīze kā celulīta ārstēšanas metode - Elektrolipolīze ir kosmētiskos salonos veicama pretcelulīta procedūra. Elektrolipolīzes laikā uz ādas tiek uzlīmēti elektrodiņi vai arī tie garu (pat līdz 20cm, atkarībā no tauku kārtas biezuma) adatu veidā tiek ievadīti zem ādas.

Tauku atsūkšana - radikālākā metode pret celulītu - Tauku nosūkšana vai atsūkšana ir nopietna ķirurģiska manipulācija. To parasti veic plastiskās ķirurģijas klīnikās. Visbiežāk tauku atsūkšanu izvēlas gadījumos, kad celulīts nav vienīgā problēma – lai ieteiktu šādu, smagu operāciju, jābūt arī pietiekami lielam daudzumam liekā svara un tiešām nopietnam ādas kosmētiskam defektam.