Pretcelulīta masāža

Medus masāža - labākais līdzeklis cīņā ar celulītu - Medus masāža ir viens no tiešām manāmi efektīvajiem pretceluīta masāžas veidiem. To var izpildīt gan salonā, gan tikpat efektīvi arī mājās. Pati metode ir nākusi no Tibetas un vairākus gadu tūkstošus veca, taču pēdējā laikā atkal atgūst popularitāti.

Pretcelulīta masāža mājās - - Pirms masāžas seansa sagatavo ādu ar kontrastdušu. - Masāžu sāc ar glaudīšanu virzienā no ceļgala uz augšu, kustību izdari ar pilnu plaukstu. Apglaudi visu masējamo ādas laukumu trīs četras reizes vieglām kustībām, tad tik pat – stingrākām.

Dziļā masāža pret celulītu - Šie četri piedāvātie masāžas paņēmieni darbojas dziļāk nekā parasta virspusēja glaudīšana vai rīvēšana, spēcīgāk uzlabo asinsriti un aktivizē asinsvadu tonusu un saistaudus.

Limfodrenāža un vakuummasāža - Limfodrenāža ir īpašs masāžas veids, ko izdara salonā vai rehabilitācijas centrā. Tam ir nepieciešama īpaša masiera kvalifikācija un prasmes. Iespējams izdarīt arī limfodrenāžu ar dažādu ierīču un aparātu palīdzību, taču ar rokām veiktai masāžai es dotu priekšroku.

Norīvēšanās kā pretcelulīta masāžas veids - Sausā norīvēšanās kombinējot ar pretcelulīta krēmiem, ēteriskajām eļļām un citiem pasākumiem pret celulītu var dot labus rezultātus, īpaši uzlabojot ādas vizuālo izskatu.