Jūras sāls vannas pret celulītu

Sāls vannu procedūras tiek piedāvātas arī salonos un rehabilitācijas centros, taču tik pat efektīvi izdarāmas arī mājās. Procedūra noņem nogurumu, nomierina nervu sistēmu, uzlabo ādas stāvokli un elasticitāti.

Jūras sāls satur sabalansētu minerālvielu kompleksu, kas dziednieciski iedarbojas uz visu organismu un orgānu sistēmām, kā arī pozitīvi ietekmē psiholoģisko pašsajūtu. Jūras sāls ārstniecisko īpašību starpā ir, piemēram, vietējas un centrālas mikrocirkulācijas uzlabošana, pretsāpju un pretiekaisuma ietekme, vielmaiņas līdzsvarošana, audu un orgānu funkcionālās aktivitātes palielināšana.

Sāls vannas sagatavošana

Vannā ar 36-37 grādus siltu ūdeni izšķīdini 350 gramus dabīgas jūras sāls (ja jūras sāls ir maisījumā ar vārāmo sāli, deva var atšķirties, vienmēr iepazīsties ar informāciju uz paciņas). Vannā paguli 15-20 minūtes, ne ilgāk. Pēc procedūras vēlams nenoskaloties un nerīvēties ar dvieli, lai uz ādas paliek sāls kristāliņi. Ej sāls vannā katru otro dienu, izpildi kursu ar 10-12 vannām vairākas reizes gadā.