Mezoterapija celulīta ārstēšanai

Mezoterapija ir pēdējā laikā ļoti populāra kosmētiska procedūra sejas kopšanā, taču arī celulīta ārstēšanai tā var dot vērā ņemamu efektu.

Metodes pamatā ir darbīgo ārstniecisko vielu ievadīšana tieši nepieciešamajā ādas rajonā. Tiek izmantotas ļoti nelielas preparātu devas (vienas pretcelulīta procedūras laikā tiek izmatoti apmēram 10-20 mililitri darbīgo vielu), ļoti smalkas un mazas adatiņas, kas tiek ievadītas 1,5 līdz 6 milimetrus dziļi. Tiek veidoti īpaši darbīgo vielu kokteiļi, dažādi problēmu risināšanai un dažādām ķermeņa zonām.

Mezoterapija jāveic kursu veidā, viena procedūra ik pēc 7 līdz 10 dienām, atkarībā no problēmas dziļuma pakāpes. Lai gūtu pamanāmus rezultātus pret celulītu, iesaka vismaz desmit procedūras.

Mezoterapijai ir vairākas labas īpašības. Galvenais – ilgstoši noturīgs rezultāts un celulīta ārstēšanā tas ir ļoti svarīgs aspekts. Ārstējot celulītu ar mezoterapijas procedūrām, efekts saglabājas vismaz gadu. Procedūra ir nekaitīga, jo visi izmantotie līdzekļi ir netoksiski, tādēļ tai nav vecuma ierobežojumu. Vienīgā mezoterapijas kontrindikācija ir žultsakmeņi.

Neskaitot celulītu, šai lieliskajai ārstēšanas metodei ir arī citas indikācijas, piemēram:

- aptaukošanās
- vietēji taukaudu izgulsnējumi
- dubultzods
- kuperoze, teleangiektāzijas un citas asinsvadu patoloģijas
- sejas ādas elasticitātes zudums
- maisiņi zem acīm
- matu izkrišana
- hiperpigmentācija
- strijas, rētas u.c.