Norīvēšanās kā pretcelulīta masāžas veids

Sausā norīvēšanās kombinējot ar pretcelulīta krēmiem, ēteriskajām eļļām un citiem pasākumiem pret celulītu var dot labus rezultātus, īpaši uzlabojot ādas vizuālo izskatu. Svarīgi ir procedūru izpildīt regulāri.

Sausā norīvēšanās stimulē limfas cirkulāciju un asinsriti. To izpilda, norīvējot celulīta zonas ar masāžas suku vai rupju frotē dvieli. Procedūru jāveic aptuveni 5-10 minūtes ilgi, katru dienu, pēc dušas vai vannas. Norīvēšanos, tāpat kā masāžu, veic sākot no potītēm uz gurniem, beigās izmasējot dibenu. Rīvē ādu mīkstām apļveida kustībām, neskrāpējot un nestaipot to, lai netraumētu ādu un sīkos asinsvadus.

Vēl viens norīvēšanās veids ir celulīta skarto vietu norīvēšana ar ledus gabaliņiem. Tas ir organismu šokējošs paņēmiens, bet ļoti efektīvs asinsrites uzlabošanai. Vari to veikt gan lēnām, ar vienu gabaliņu rīvējot kailu ādu, gan saberot ledu auduma maisiņā un rīvējot lielākus laukumus ātrākā tempā.

Pēc norīvēšanās iezied ādu ar pretcelulīta krēmu vai ēterisko eļļu maisījumu – tā kā asinsrite būs uzlabota, tie ātri un dziļi uzsūksies un varēs aktīvi iedarboties uz audiem.