Kosmētiskie līdzekļi celulīta profilaksei un ārstēšanai

Pretcelulīta līdzekļi mūsdienās ir liela kosmētiskās rūpniecības nozare. Tiek piedāvāti gan ķermeņa losjoni, gan krēmi un eļļas, gan skrubji un pieniņi – visu iespējamo formu līdzekļi cīņai pret apelsīna mizas efektu. Tieši tādēļ svarīgi neaizmirst, ka lielā mērā tas ir ražotāju bizness un peļņas avots, un tikai mazākā mērā – tiešām efektīvs līdzeklis pret celulītu. Svarīgi ir pārzināt šo krēmu sastāvu un, protams, arī no vadīties no pieredzes, lai izvēlētos tieši sev vispiemērotāko.

Skrubji un pīlingi, noņemot atmirušās ādas šūnas, uzlabo ādas apgādi ar skābekli, tā rezultātā palielinās ādas tonuss. Visu veidu pretcelulīta krēmi uzlabo audos uzkrājušās šķidruma aizvadīšanu limfātiskajā sistēmā, samazinot bedrītes.

Pārsvarā šie preparāti ir paredzēti profilaksei, nevis reālai celulīta ārstēšanai. Agrīnās celulīta stadijās, regulāri lietojot un pareizi iemasējot, tie var apturēt celulīta attīstību un pat samazināt to. Taču, lietojot vēlīnās celulīta stadijās, tie dod tikai mazliet lielāku efektu nekā jebkura cita, parasta krēma tik pat intensīva iemasēšana.

Parasti šie līdzekļi satur kofeīnu, silīcija savienojumus, A vitamīnu, dažādus enzīmus, ēteriskas eļļas, ginka, tīģerzāles, zirgkastaņas vai efeju ekstraktus, aļģu (visbiežāk – fucus un laminaria brūnaļģes) ekstraktus. Visi šie komponenti uzlabo vielu maiņu, palielina ādas elastību, sašķeļ taukus.

Svarīgi! Iemasējot celulīta krēmus kājās, visas masāžas kustības jāizdara no apakšas uz augšu – dabīgajā asins un limfas teces virzienā!kikii / 2008-07-30 16:38:12 (624)
kur var nopirkt tādu krēmu?
neka / 2009-04-29 18:34:21 (1566)
Tas krēms un visi citi Herbalife produkti ir naudas izmešana. Varu teikt tikai, to, ja pati būtu taisījusi masāþas ar citu krēmu, tad arī būtu rezultāti. Masāþa jau pati kā tāda dod rezultātus.
jete / 2009-11-21 11:47:29 (1908)
avon pretceluliita produkti ir ljoti efektivi,iesaku
kikimens / 2010-06-25 21:35:34 (2284)
pirmo reizi cinijos ar celulitu izmantoju loreal kremus, rezultata ne kada tad zurnala ieraudziju top 10 pret celulita kremu sarakstu un sis bija 5 vieta Clarins lift-minceur, izvelejos vinu jo cena bija salidzinosi zemaka par pirmo vietu ieguveju cenam!! izmeginiet 100% parbaudits rezultatus pamaniju jau tresaja diena :))