Pretcelulīta vingrošana

Protams, jebkura fiziska aktivitāte uzlabo asinsriti un limfas cirkulāciju, tādējādi samazinot celulītu. Ieteicami arī aerobie vingrojumi, skriešana, riteņbraukšana un īpaši peldēšana.

Mēs piedāvājam dažus īpašus pretcelulīta vingrojumus, kas novērš saistaudu deformēšanos un uzlabo problēmzonu izskatu.

- Nostājies taisni. Vienu kāju noliec atpakaļ, iztaisno. Otru kāju saliec celī. Pati ar taisnu muguru noliecies nedaudz uz priekšu un abas rokas uzliec uz priekšējā ceļgala. Sasprindzini muskuļus un sastingsti un 10-20 sekundēm. Atkārto 10 reizes ar katru kāju.

- Nostājies taisni un izstiep rokas uz priekšu. Izpildi desmit lēnus un dziļus pietupienus. Šis ir lielisks vingrojums asinsrites uzlabošanai un muskuļu nostiprināšanai.

- Apgulies uz muguras un dziļi ieelpo. Rokas izstiep virs galvas un, izelpojot, pacel ķermeņa augšdaļu. Balsties ar papēžiem pret pamatu un celies cik vien vari augstāk, noliecies cik vari tālāk. Šajā stāvoklī paliec 10-20 sekundes. Sāc no jauna un atkārto 10 reizes.

- Apgulies uz grīdas. Labās kājas pēdu uzliec uz kreisās kājas ceļgala. Kreiso gurnu ar abām rokām centies pavilkt uz augšu, muguru neatraujot no zemes. Paliec tādā pozā 20 sekundes. Atkārto četras reizes ar katru kāju.

- Liec kreiso kāju uz labās kājas ceļgala. Apgriezies uz kreisā sāna un lēni cel labo kāju augšup, tad laid lejā nepieskaroties pie apakšējās kājas. Izpildi 10 reizes ar katru kāju.

- Nostājies taisni, kājas plecu platumā. Nedaudz ietupies ceļos. Izgrūd uz priekšu vēderu. Ķermeņa svaru pārnes uz vienu kāju un stāvi, līdz sajūti svilstošas muskuļu sāpes šajā kājā. Atkārto trīs reizes ar katru kāju.