Tauku atsūkšana - radikālākā metode pret celulītu

Tauku nosūkšana vai atsūkšana ir nopietna ķirurģiska manipulācija. To parasti veic plastiskās ķirurģijas klīnikās. Visbiežāk tauku atsūkšanu izvēlas gadījumos, kad celulīts nav vienīgā problēma – lai ieteiktu šādu, smagu operāciju, jābūt arī pietiekami lielam daudzumam liekā svara un tiešām nopietnam ādas kosmētiskam defektam.

Tauku atsūkšana tiek veikta, zemādas tauku slānī ievadot resnas, dobas adatas – taukaudi tiek sašķidrināti un caur adatu izsūkti.

Tauku atsūkšanas vecā metode ir vienkārša: adata – caurulīte – spēcīgs negatīvs spiediens – tauki tiek burtiski izrauti no audiem. Protams, tā ir ļoti traumatiska operācija, audi tiek saplēsti, plīst arī asinsvadi un nervgaļi, rezultātā samazinās ādas jutība. Pēc operācijas paliek lieli zilumi un grūti dzīstošas brūces, turklāt kosmētiskais efekts nav tik labs kā varētu gaidīt – ādā parādās lielas bedres adatu dūrienu vietās, bet gar to malām tauki paliek. Parasti tiek veikta kopējā narkozē.

Jaunākā tauku atsūkšanai izmantotā aparatūra ir aprīkota ar divām adatām – viena no tām audos piegādā strāvu, kuras ietekmē tiek sašķidrināti tauki. Otra adata domāta tauku atsūkšanai. Šāda operācija tiek panesta daudz vieglāk, to var izdarīt tikai ar vietēju atsāpināšanu.

Taču jebkura veida tauku atsūkšanai nav pārliecinoša kosmētiska efekta uz ādas virsmas gludumu. Tā ir nopietna operācija ar iespējamām komplikācijām un ilgstošu atveseļošanās periodu. Tauku atsūkšanai ir daudz kontrindikāciju, tai skaitā sirds-asinsvadu saslimšanas, cukura diabēts, nieru nepietiekamība un daudzas citas slimības.vee / 2007-04-25 06:42:38 (20)
Man laikam tikai shitaa lieta palidzees :(((
:\'(( / 2007-06-21 11:44:08 (64)
... man arī.... Bet cik maksā?
liiwa / 2008-02-15 19:03:38 (245)
no 700ls uz augshu
beka / 2008-04-18 12:18:14 (421)
nesen kaut kaadaa zhurnaalaa lasiiju par jaunu metodi-lipodestrukciju ar laazera paliidziibu. Vai kaads ir veicis shaadu proceduuru.?..it kaa esot krietni saudzeejoshaaka, un atveseljoshanaas periods arii esot vieglaaks nekaa tauku atsuukshanai.
pfff.. / 2008-11-14 15:22:22 (908)
shito iesaku dariit tikai tad ja esi stipra! atsuuks taucinjus, kadu laiku buusi laimiiga, ar laiku busi pieradusi pie sava jaunaa skaistuma, saaksi eest, un eest, un uzbarosies, un buusi resnaka neka pirms pashas proceduuras! pec tauku atsukshanas ir jasak jauns dzivesveids- veseligs, NÇ - kolai, ljoti taukainiem eeedieniem un sedeshanai pie tv ar shokoladi vai chipsiem rokaa! shoreiz palidzees tikai fiziski nodarbinats dzivesveids ar dazhadiibu un veselibu tava eedienkartee! ;) :) :)
podzinja / 2009-10-13 13:13:41 (1827)
jaaa,taa nu tas ir, mums korpulentiem cilveecinjiem,,bet kaadaas cenas ir lipaskulpturai,un vai to veic riigaa??? un kuraa vietaa???????.tapeec, ka man nepaliidz neviena dieeta,tagad seezu uz vienas zupas,taa ir dieetiskaa,nodarbojos ar sportu,bet kaads ir svars taads ir.audzinu vel mazu deelinju nepilns gadinjs,reetas man no dzemdiibaamarii lielas,es domaaju strijas,