Divu dienu attīrīšanās kūre

Šo organisma attīrīšanas kūri vislabāk izdarīt brīvdienās, taču jau dažas dienas pirms tīrīšanās vēlams tai sagatavoties – samazināt kafijas, melnās tējas, cukura un treknu ēdienu daudzumu ēdienkartē. Protams, vismaz nedēļu pirms kūres un tās laikā pilnīgi aizliegta smēķēšana un alkohola lietošana.

Pirmā diena

Tūlīt pēc pamošanās izdzer glāzi ūdens ar citronu. Ieej vēsā dušā vai kontrastdušā un norīvējies ar dvieli, lai uzlabotu asins cirkulāciju. Vēlams šīs divas dienas pavadīt mājās un atpūsties.

Brokastis

Brokastīs apēd vieglus augļu salātus. Tas stimulēs aknu darbību un vielmaiņu. Ja zini, ka tev ir problēmas ar augļu sagremošanu, vari salātus aizstāt ar svaigi spiestu sulu, taču sulā ir mazāk šķiedrvielu.

Pēc brokastīm vari mazliet pavingrot un izstaipīties, īpaši nepārpūloties. Pēc vingrošanas dodies pastaigā svaigā gaisā, vismaz stundu. Pēc pastaigas izdzer vēl vienu glāzi citronūdens vai zāļu tējas.

Pusdienas

Pusdienās pagatavo svaigu dārzeņu salātus ar olīveļļas un citronu sulas aizdaru. Izvēlies dārzeņus, kas tev tiešām garšo un apēd lielu porciju.

Pēc pusdienām mazliet atpūties, ja nāk miegs – dodies diendusā. Šīs divas dienas domātas atpūtai, tādēļ nedomā par darbiem un relaksējies.

Launags

Pagatavo kanniņu zāļu tējas vai svaigi spiestu augļu sulu. Centies iztikt tikai ar kādu no šiem dzērieniem, ja jūties ļoti izsalkusi, vari apēst ābolu.

Pirms vakariņām, ja ir tāda iespēja, dodies uz baseinu. Ja ne, vari doties vēl vienā pastaigā vai vieglā skrējienā.

Vakariņas

Vakariņas iekārto ne vēlāk par septiņiem vakarā. Vari pagatavot dārzeņu sautējumu ar zaļumiem vai svaigu dārzeņu salātus.

Pēc vakariņām ej siltā vannā ar ēteriskām eļļām vai jūras sāli, uz aptuveni divdesmit minūtēm. Centies pietiekami agri doties pie miera, pirms miega izdzerot vēl vienu lielu glāzi citronūdens.

Otrā diena

Otrā diena ir visai līdzīga pirmajai. Tāpat uzreiz pēc piecelšanās izdzer lielu glāzi ūdens ar citronu. Ieej kontrastdušā, ko nobeidz ar aukstā ūdens strūklu.

Brokastīs – atkal augļi – vienkārši gabaliņos vai salātu veidā, vai svaigas sulas veidā. Otrajā dienā dzer vairāk ūdens, lai toksīni vieglāk izvadītos no organisma.

Pusdienās – dārzeņu salāti. Pēc pusdienām mazliet fizisku vingrojumu. Vēlams būtu ieiet arī pirtī vai saunā, lai izsvīstu liekās šlakvielas. Arī pēc vingrošanas un pirts izdzer pēc iespējas lielāku ūdens daudzumu. Vari doties diendusā.

Launags – glāze svaigas augļu sulas vai zāļu tēja.

Vakariņas – pagatavo tvaicētus dārzeņus ar garšaugiem. Īpaši ieteicami ir pētersīļi vai rozmarīns, kas uzlabo nieru darbību un asinsriti. Pēc vakariņām atpūties un pirms miega dodies vēl vienā relaksējošā vannā. Nākamajā rītā tu pamodīsies atpūtusies, svaiga un skaista.