Aromterapijas diēta

Šī diēta pamatojas uz aromātisko vielu īpašībām. Kā zināms, dažādas aromātiskās vielas un ēteriskās eļļas tiek arvien plašāk izmantotas arī kosmetoloģijā, dažādu efektu panākšanai. Daži aromāti spēj arī samazināt ēstgribu un bada sajūtu.

Regulāri pielietojot šo diētu, iespējams zaudēt līdz pat diviem kilogramiem mēnesī, tas ir – mīnus divpadsmit kilogrami pusgada laikā, turklāt bez īpašas piepūles.

Diētas būtība: ņem gabaliņu banāna, gabaliņu zaļa ābola, šķipsniņu piparmētru un šķipsniņu vaniļas – visu šo maisījumu ber pannā nelielā daudzumā augu eļļas un karsē. Tvaikus ieelpo ik reizi, kad sajūties izsalkusi vai arī piecpadsmit minūtes pirms maltītes. Neticami, bet efekts ir pārsteidzošs!



megre / 2008-02-12 22:40:49 (239)
nekad neticetu sheit rakstitajam, ja vien mana kosmetologe (vina pec izglitibas vispar ir arsts un tagad izgajusi dazadas aromterapijas macibas) nebutu man ieteikusi kaut ko loti lidzigu! to pashu var darit, ari jaucot kopa attiecigas eteriskas ellas. tiesham samazina apetiti! :)
ebba / 2012-02-27 10:20:07 (2874)
hei Megre! supperiigi kad kaut kas taads ir iespeejams, varbuut tu vareetu ieteikt kaadas eteriskaas ellas var izmantot lai ieguutu to passu efektu!!!