Martina Katana ēšanas princips

Šis diētas princips ir populārs jau gandrīz divdesmit gadus. Galvenā doma – lai kādu diētu tu ievērotu, organisms ar laiku pierod pie uzņemtā kaloriju skaita un sāk veidot rezerves, kuras beigu beigās uzkrājas tauku veidā. Šī diēta māca ik pa laikam mainīt uzņemamo kaloriju daudzuma, tādējādi turot organismu spriedzes stāvoklī un neļaujot uzkrāt rezerves.

Ievērojot šo ēšanas principu, svarīgi uzņemt pēc iespējas mazāk taukvielu. Stingri pieturoties pie kaloriju ierobežošanas, iespējams zaudēt 3-7 kilogramus trīs nedēļu laikā. Papildus sportojot – vairāk, līdz pat trīs kilogramiem nedēļā.

Diētas shēma – cikls ilgst trīs nedēļas.
Pirmās trīs dienas – 300 kalorijas/diennaktī.
Nākamās četras dienas – 900 kalorijas/diennaktī.

Tā atkārtot trīs ciklus trīs nedēļas ilgi. Pēc trim nedēļām var turpināt ēst kā ierasts pirms tam, taču diētas laikā zaudētais svars parasti neatgriežas.helcy / 2007-10-26 14:26:44 (112)
sodien ir 2. diena ar 300 kal diennaktii un nav nemaz tirk traki.. var uztaisiit lielu bljodu ar kaapostu, tomaatu, gurķu salaatiem un nemaz nejust izsalkumu.. un pusdienaas ieest riisus.. 300 kcal nav nemaz tik maz ja izdomaa kaa taas sakombineet..