Īsākais ceļš uz slaidu augumu

Ja esi uzsākusi ievērot diētu un sportot, bet vēlamais rezultāts nav panākts, atceries, ka ir vēl vairāki svarīgi nosacījumi, lai iegūtu slaidu, šmaugu vidukli, par kādu vienmēr esi sapņojusi:

Ēdiens

Pupiņas un ogas. Baltās pupiņas, melnās pupiņas, žāvētas aprikozes, mellenes, ķirbis – tie ir vērtīgi uzturprodukti ar ļoti augstu šķiedrvielu saturu. Šķiedrvielas ir ļoti vērtīgas, tās rada sāta sajūtu un profilaktiski darbojas pret aizcietējumiem. Diennaktī ieteicams uzņemt vismaz 25-30 gramus šķiedrvielu.

Dzēriens

Ledusauksts ūdens. Ūdens nesatur kalorijas, taču lieliski piepilda kuņģi, radot vismaz īslaicīgu sāta sajūtu. Tāpat tas palīdz izvadīt šlakvielas un organisma blakusproduktus. Dzerot aukstu ūdeni, organisms ir spiests patērēt vairāk kaloriju, lai to uzsildītu.

Uztura bagātinātājs

Kalcijs. Kalcijs nostiprina kaulu locītavu sistēmu, kā arī darbojas osteoporozes profilaksei. Sievietēm pēc 50 gadu vecuma jāuzņem vismaz 1200 mg kalcija diennaktī, bet jaunākām sievietēm un vīriešiem – 1000 mg kalcija diennaktī.

Attieksme

Mierīga un atbrīvota. Pārlieku liels stress var izraisīt vēdera uzpūšanos, bet ilgstoša stresa laikā paaugstinās kortizola līmenis, kas var veicināt tauku uzkrāšanos vēdera rajonā. Līdzsvarota un mierīga attieksme pret tievēšanu garantē labāku rezultātu, nekā satraukums par iznākumu, steiga un radikālas metodes.

Vingrinājumi

Apgūsti un izvēlies sev piemērotākos un labākos vingrinājumus muskulatūras attīstīšanai un nostiprināšanai, kā arī aerobos vingrojumus tauku slāņa samazināšanai.