Veselīgi kārumi

Veselīgu kārumu ēšana ir lielisks veids kā zaudēt svaru un iegūt labu augumu. Te būs daži veselīgu našķu ieteikumi iesākumam. Tikai atceries, ka arī našķojoties jākontrolē porciju lielums!

Kraukšķīgie kārumi. Cepti kartupeļi, tortillas vai kukurūzas čipsi ar mērci, marinēti dārzeņi, sālsstandziņas, grauzdēti zemesrieksti, popkorns, rīsu cepumi, šķēlītēs sagriezti dārzenīši, piemēram, burkāni, selerijas, paprika, mērcēti beztauku jogurtā.

Piena produktu gardumi. Beztauku vai maz-tauku jogurts, piena kokteiļi, bezcukura un beztauku saldējums vai saldēts jogurts, siers ar samazinātu tauku daudzumu, piens ar svaigiem augļiem, bezcukura un beztauku šokolāde vai pudiņš.

Saldumi. Saldējuma kokteiļi un liess saldējums vai saldēts jogurts, vīģes, piparkūkas, saldēti augļu gabaliņi, beztauku putukrējums, karameles, svaigi augļi, želejas bez cukura un visdažādākās sasaldētās sulas.

Dzērieni. Gāzēts ūdens ar svaigu citrona vai laimaugļa sulu, diētiskās limonādes, vieglais alus, nesaldināta ledus tēja, zāļu tējas, bezkofeīna tēja vai kafija, ūdens.