Dabiskā aizsardzība ar enzīmiem un probiotiķiem

Enzīmi un probiotiķi ir lieliski gremošanas trakta darbības uzlabošanai. Taču tos var pielietot dažādos veidos arī vasarā, aizsardzībai no tipiskajām vasaras problēmām.

Pastāstīšu par veidiem, kā enzīmu un labvēlīgo baktēriju produktus izmantot vasarā un saglabāt veselību un dzīvesprieku:

Kontaktdermatīts vai ādas kairinājums.

Ja pamani ādas kairinājuma pazīmes vai kontaktdermatītu, laicīgi ņem talkā acidofilās baktērijas! Vienkārši sajauc acidofilo baktēriju preparātu putriņā ar tīru ūdeni un pieliec pie kairinātā apvidus sautējošas kompreses veidā. Kad komprese ir gandrīz izžuvusi, noskalo pārpalikumus ar remdenu ūdeni. Nieze un kairinājums pazudīs gandrīz acumirklī.

Gremošanas traucējumi.

Vasarā ierasta lieta ir pārēšanās dārza ballītēs un piknikos, kam seko smaguma sajūta, vēdera uzpūšanās un citas nepatīkamas sajūtas. Pēc ēšanas lietojot gremošanas enzīmu un acidofilo baktēriju preparātus, kas palīdz sagremot smagu un treknu pārtiku, jau pēc pārdesmit minūtēm šīs problēmas izzudīs.

Caureja.

Caureja bieži vien pārsteidz mūs, piemēram, ceļojumos, kur organisms saskaras ar neierastu pārtiku. Šajā gadījumā vislabāk noderēs bifido baktēriju preparāti, kas palīdzēs uzsūkt lieko ūdeni gremošanas traktā un atjaunos normālu gremošanu.

Attīrošas maskas.

Lai pagatavotu vienkāršu, bet ļoti efektīvu sejas masku, vienkārši sajauc nelielu daudzumu enzīmpreparāta ar tīru ūdeni un izveido pastu. Uzklāj to uz sejas un ļauj mazliet nožūt, tad noskalo ar remdenu ūdeni. Tas viss – poras kļūs tīras uz ilgu laiku!

Bezmiegs.

Lai cik brīnumaini neliktos – bifido baktērijas uzrāda lielisku efektu cīņā pret bezmiegu. Bifidobaktēriju kapsulas pirms gulētiešanas uzlabos miega kvalitāti un attīrīs tavu gremošanas traktu, kamēr izbaudi pilnvērtīgu mieru.